همکاری با ما

ازطریق همکاری با ما

درآمد کسب کنید!

گروه آموزشی “بهشت من” با راه اندازی سیستم همکاری در فروش یک فرصت عالی برای کسب درآمد در اختیار شما عزیزان قرار داده است. کسب درآمد از طریق اینترنت راه های زیادی دارد ، یکی از راحت ترین روشها که نیاز به هیچ سرمایه ای ندارد، همکاری در فروش محصولات دیگران است. که در ادامه توضیحات بیشتری در این باره خدمت شما ارائه می گردد.

همکاری در فروش چیست؟

شاید شما هم اصطلاح بازاریابی پورسانتی و همکاری در فروش به گوشتان آشنا باشد. همکاری در فروش یعنی شما می توانید بدون هیچ سرمایه و هزینه ای کسب درآمد کنید! و جالب تر اینکه شما محدودیت زمانی و مکانی هم نخواهید داشت، یعنی از هرجای دنیا در هر زمانی می توانید براحتی کسب درآمد کنید!

همکاری در فروش یک روش کسب و کار اینترنتی است که در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد و افراد زیادی از این طریق کسب درآمد می کنند!

روش کار چگونه است؟

این روش کار بسیار ساده است! در این روش  شما به عنوان بازاریاب، محصولات آموزشی ما را به دیگران معرفی کرده و در ازای فروش آنها، کارمزد دریافت خواهید کرد.

در این روش تمام مراحل به صورت آنلاین انجام می شود. از ثبت نام در سیستم تا تمامی مراحل مانند تبلیغات و فروش محصول که از طریق اینترنت انجام می شود و در حالت کلی در این روند تنها وظیفه بازاریاب، معرفی محصول به دیگران است.

شما می توانید از تمام ابزارهایی که دارید برای معرفی محصولات به دیگران استفاده نمائید. مانند شبکه های اجتماعی که عضو هستید. همچنین می توانید از طریق پیام های گروهی تلگرام و واتس‌اپ، لینک اختصاصی خود را برای دوستان تان ارسال کنید و براحتی از این طریق کسب درآمد کنید.

مراحل همکاری در فروش

عضویت در سایت بعنوان همکار

شما در سیستم همکاری در فروش، ثبت نام می‌کنید و بعنوان یک همکار در کنار ما خواهید بود. همچنین شما یک پنل اختصاصی خواهید داشت تا از طریق آن بتوانید بر تمامی امور نظارت کامل داشته باشید.

دریافت لینک اختصاصی و شروع بکار

پس از اشتراک لینک اختصاصی، افرادی که از طرف شما با لینک اختصاصی خودتان به سایت مراجعه می‌کنند و خریدی انجام دهند، شما 2۰ درصد از کل مبلغ خرید را به عنوان سود همکاری دریافت می‌کنید.

واریز پورسانت به حساب شما

تمامی مبالغ (سهم شما از فروش) در کیف پول تان قابل مشاهده است و در پایان هر ماه تسویه حساب انجام شده و به حساب بانکی تان واریز می‌گردد.

این کار مناسب چه افرادی است؟

همکاری در فروش مناسب افرادی است که تصمیم دارند بدون سرمایه و فقط با یک گوشی موبایل در خانه و محل کار وارد دنیای درآمد اینترنتی شوند. ازجمله بانوان، آقایان، کارمندها، بازنشستگان، نوجوانان، دانشجویان و… این یک روش کسب درآمد اینترنتی است که هم می‌تواند شغل اصلی باشد و هم شغل دوم!