جستجو
Close this search box.
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حضور شما در اینجا اتفاقی نیست

آره دوست خوبم، درست متوجه شدی! دقیقاً زمانی که نیاز داری یکی بهت کمک کنه! اونم بیشتر از هرموقع دیگه ای. پس این خودش یه نشونه است، یه نشونه برای تغییر!

اگه برای حل مشکلت نیاز به کمک داری، میتونی روی من حساب کنی، بهت قول میدم که تنهات نزارم و تا زمانیکه مشکلاتت حل نشده در کنارت باشم و تا رسیدن به مقصد نهایی که همون خوشبختی و سعادته، همراهیت کنم. راستی می دونی چطور شد که سر از اینجا درآوردی!؟

 

شما توسط خداوند دعوت شده اید!

اگه بهت بگن که ۱۰ تا از بزرگترین آرزوهاتو بگو تا برات برآورده شون کنم، چه احساسی بهت دست میده؟ خیلی خوشحال میشی درسته؟ حالا اگه بهت بگن که از الان تا آخر عمرت هرچی آرزو داری برات برآورده میکنیم چی؟؟ فکر کنم دیگه از خوشحالی بال درمیاری نه؟

حالا می خوام یه حقیقت خیلی بزرگ رو به شما دوست عزیزم بگم و اون حقیقت اینه که: خودت به تنهایی می تونی تمام آرزوها و رویاهاتو تبدیل به واقعیت زندگیت کنی!! خودت به تنهایی!! اون کسی که تمام آرزوهاتو میتونه به واقعیت تبدیل کنه “فقط خودتی” می خوای بدونی چه جوری؟ پس به خوندن این متن ادامه بده…

آیا می دونستی که تو اشرف مخلوقات خداوند هستی؟

 

آیا می دونستی که تو خلیفه و جانشین خداوندِ بزرگ بر روی زمین هستی؟

 

آیا می دونستی که خداوند از روح خودش در تو دمیده؟ و تو جزئی از کُل هستی؟ و دارای توانایی های کُل!

 

آیا می دونستی که تو قدرت خلق تمام شرایط زندگیتو داری؟ پول، ثروت، آرامش، سلامتی، عشق، همسر مورد علاقه، محل زندگی، امکانات زندگی، دوست مناسب، روابط زیبا و رویایی و…

دوستِ من، این چیزایی که بهت گفتم شعار نیستن! جملاتِ زیبا نیستن! بلکه یک حقیقت بزرگه که کمتر از ۵ درصد آدما ازش خبر دارن!!! پس بهت تبریک میگم چون تو دیگه جزء اون “اکثَرُهُمِ” معروف نیستی که بیشتر از ۹۵ درصد جمعیت جهانو تشکیل دادن! تو از امروز به بعد جزء هدایت شدگان هستی و توسط خداوند به مسیر درست هدایت شدی. از این لحظه به بعد تو میتونی خالق ۱۰۰ درصد زندگی خودت باشی و به هر میزانی که دوست داری خوشبختی و سعادت رو وارد زندگیت کنی!

 

اینجا ابتدای مسیر خوشبختی است!

درست همین لحظه می تونه ابتدای یک مسیرِ زیبا و رویایی باشه که تورو به تمام خواسته هات میرسونه، این لحظه میتونه ابتدای “مسیر خوشبختی” تو باشه و زندگیتو در تمام ابعاد دگرگون کنه. البته اگه خودت بخوای و به اندازه کافی اراده و انگیزه داشته باشی! اونوقت میتونی بهشت رو توی همین دنیا تجربه کنی و به جایی برسی که الان حتی نمیتونی فکرشو بکنی!

 

اگر خودتان بخواهید، من می توانم به شما کمک کنم!

فکر کنم که دیگه وقتش رسیده که خودمو معرفی کنم! من “اسحاق فخیره” هستم، دوستِ جدید تو! که از این به بعد نقش راهنمای تورو دارم و می خوام مسیر زیبای خوشبختی و سعادت رو بهت نشون بدم و تا انتهای مسیر تورو همراهی کنم!

بد نیست که یه کم بیشتر با من آشنا بشی، تا همین چند سال پیش، من یه ورشکسته بودم که از شرایط بدِ زندگیم بشدت رنج می بردم، تا اینکه یه روز من هم مثل تو دوست خوبم به این مسیر زیبا هدایت شدم و از این بابت خیلی ذوق زده بودم چون یه روزنه امید به روم باز شده بود و راهی پیدا کرده بودم که منو از شرِ بدهکاریها و بدبختی ها نجات می داد! با خودم تصمیم گرفتم که توی این مسیر قدم بزارم و تا تَهِش برم، چون چیزی برای باختن و ازدست دادن نداشتم و درواقع راه دیگه ای نداشتم.

 

از همون روزهای اولی که وارد این مسیر شدم، تغییرات یکی بعد از اون یکی توی زندگیم ایجاد شد و من هم امیدوارتر و امیدوارتر می شدم انگار زندگی داشت اون روی خوشش رو بهم نشون می داد! من همینجوری با شور و اشتیاق ادامه دادم تا امروز که دارم این جملات رو برای شما می نویسم، به لطف خدای مهربان نه تنها اون کوهِ بدهکاری هامو پرداخت کردم، بلکه در یکی از بهترین محله های شهر شیراز دارم زندگی میکنم و مدیر یک موسسه آموزشی بین المللی هستم و تا این لحظه به هرچیزی که خواستم رسیدم، یک زندگی آرام و ایده آل، رابطه زیبا و رویایی با همسر و فرزندم و… البته هنوز خواسته های دیگه ای هم دارم که در مسیر رسیدن بهشون هستم…

 

و خیلی خوشحالم از اینکه به لطف خدای مهربان تا این لحظه چندین هزار نفر از سراسر دنیا با استفاده از آموزشها و تجربیاتی که من در اختیارشون قرار دادم، تونستن در ابعاد مختلف زندگی شون پیشرفت های چشمگیری رو ایجاد کنن. و من به شما دوست خوبم قول میدم که اگه خودت بخوای من میتونم بهت کمک کنم تا خالق زندگی خودت باشی و بهشت رو توی همین دنیا تجربه کنی!

نقطه شروع شما

و آغاز یک ماجراجویی جدید