قانونِ بازی

پخش ویدیو

بازیِ زندگی...!

زندگی شبیه به یک بازی نیست!!!
بلکه خودِ بازی است!!!

زندگی نه تنها میدان جنگ نیست بلکه یک بازی است که قوانین مخصوص به خودش را دارد و برنده این بازی کسی است که قوانین آن را بلد باشد و از قوانین آن پیروی می کند!

از لحظه ای که به این قوانین پی می برید، زندگی شما دچار تغییرات جدیدی خواهد شد. این قوانین به قدری دقیق هستند که غیرممکن است آنها را در زندگی تان بگار بگیرید و به نتیجه دلخواه تان نرسید. شما با استفاده از این قوانین می توانید بصورت شگفت انگیزی پیشرفت کرده و خوشبختی را به معنای واقعی تجربه کنید.

اگر می خواهید که بقیه عمرتان را آنگونه که دوست دارید زندگی کنید، این قوانین را جدی بگیرید و مانند سایر آموزش ها به شکل معمولی با آنها برخورد نکنید و برای درک آنها وقت بگذارید. زیرا این قوانین به درک عمیقی نیاز دارند و هنگامی که آنها را درک می کنید قدرت های فوق العاده ای را در جود شما آشکار می سازند که باعث می شوند تا زندگی تان در تمام جوانب توسعه یابد.

با درک و استفاده درست از این قوانین، مشکلات تان کم کم ناپدید می شوند، درآمدتان شروع به زیاد شدن می کند، بدن تان هر روز سالم تر می شود و به ندرت بیمار می شوید، شرایط جدید و جذاب تری را تجربه خواهید کرد و انسان های جدید و متفاوتی وارد زندگی تان می شوند که انسانهای بسیار جالب تری هستند، از همه مهمتر اینکه خودتان شخص جالب تری می شوید و هنگامی یک شخص دوستان جالب پیدا می کند که خودش جالب و خواستنی باشد.

من با مطالعه صدها کتاب، سالها تحقیق، گذراندن ساعت ها آموزش و کسب بی نهایت تجربه توانستم به چهل مورد از این قوانین پی ببرم که اصلاً کارِ ساده ای نبود و تلاش زیادی کردم و زحمات زیادی هم کشیدم تا به آنها برسم. قوانینی که کمتر کسی توانسته است به آنها برسد. و سعی کردم که هریک از آنها را به تفضیل توضیح دهم.

به عقیده بنده این چهل قانون، یک گنجینه گرانبهاست که هرکسی می تواند با استفاده از این قوانین و بکارگیری آنها زندگی اش را تبدیل به بهشت کند. بنده به جرأت می گویم که این مهمترین دانش و آگاهی است که باید آموخت و به نشر آن پرداخت، آنقدر مهم که تمام مکاتب و ادیان سعی کرده اند ما را از اهمیت آن آگاه کنند.