چگونه می‌توانیم به شما کمک کنیم؟

کسب و کار من

خدمات متنوع برای رشد کسب و کار شما

این بخش با هدف کمک به رشد کسب و کار شما ایجاد گردیده است و شامل خدمات متنوع و کاربردی می باشد. این خدمات توسط افراد متخصص و باتجربه ارائه می شود.

ما در این بخش از افراد متخصص و توانمند دعوت بکار نموده و تیم های تخصصی تشکیل داده ایم تا بتوانیم به رشد و پیشرفت شما در کسب و کارتان کمک کرده باشیم. علاوه بر این، برای حمایت از کاربرانی که دوره های آموزشی ما را گذرانده اند و هم هم اکنون تصمیم دارند که کسب و کار خودشان را راه اندازی کنند و یا کسانیکه صاحب کسب و کار هستند، بسته های حمایتی و خدمات ویژه ای درنظر گرفته ایم که در ادامه به توضیح آنها خواهیم پرداخت:

بیزینس کوچینگ (مربی کسب و کار): همانطور که افراد برای کسب تجربیات ارزشمند و رسیدن به موفقیت نیاز به مربی دارند، کسب و کارها هم برای رشد و توسعه به مربی های باتجربه نیازمند هستند. و مربیان کسب و کار نقش بسیار مهمی در پیشرفت و توسعه آن دارند. یکی از خدماتی که در این بخش به شما عزیزان ارائه می شود، مشاوره تخصصی در تمام مراحل کسب و کار (حتی قبل از شروع) توسط استاد فخیره می باشد.

خدمات برندینگ (برند سازی): مسلماً یکی از اهداف هر کسب و کاری این است که بعنوان یک  برند محبوب و مطلبوب نزد مخاطبان خود باشد. همکاران ما در این بخش آماده اند تا به شما کمک کنند. تیم طراحی گرافیک، تیم طراحی وبسایت و اپلیکیشن موبایل، تیم برنامه نویسی و…

دیجیتال مارکتینگ: اگر ما با نحوه استفاده درست از ابزارها و رسانه های دیجیتال مانند شبکه های اجتماعی و… برای بازاریابی و فروش محصولات و خدمات مان آشنا باشیم، بدون شک فرآیند رشد و پیشرفت کسب و کار ساده تر و سریعتر خواهد شد. تیم دیجیتال مارکتینگ ما که از افراد متتخصص تشکیل شده است آماده همکاری و خدمات رسانی به شما عزیزان است.

خدمات CRM: خدمات ویژه با هدف برقراری ارتباط موثر با مشتریان و مخاطبان

ایده پردازی: ارائه صدها ایده کسب و کار در زمینه های مختلف

حمایت از کسب و کارهای نوپا: ارائه بسته های ویژه حمایتی با هدف رشد و توسعه کسب و کار شما

کارآفرینی و ایجاد فرصت های شغلی: ایجاد فرصت های شغلی و فراهم کردن زمینه های ایجاد اشتغال برای افراد جویای کار