چگونه می‌توانیم به شما کمک کنیم؟

محصولات آموزشی

بیش از 700 جلسه آموزش در زمینه موفقیت

این بخش شامل چندین دوره آموزشی موثر و کاربردی می باشد که توسط استاد فخیره در گروه آموزشی بهشت من تهیه گردید است. این آموزش ها بسیار ارزشمند بوده و حاصل سالها تحقیق و پژوهش می باشند.

لازم به ذکر است که تاکنون افراد زیادی از سراسر دنیا بواسطه یادگیری این آموزش ها و عمل به راهکارهای فوق العاده ای که توسط استاد فخیره ارائه گردیده است، توانسته اند تغییرات چشمگیری در کیفیت زندگی و کسب و کارشان ایجاد نمایند و شاهد رشد و پیشرفت در تمام ابعاد زندگی شان باشند. در ادامه به معرفی این دوره ها خواهیم پرداخت.

دوره جهان بینی مقدماتی: از اونجایی که قبل از هرچیزی اول باید خودتو بشناسی و به قدرت های بینهایت خودت پی ببری، من به شما دوست خوبم پیشنهاد میکنم که دوره “جهان بینی مقدماتی” رو بگذرونی تا به خودآگاهی برسی و بدونی که واقعا کی هستی و چه قدرت هایی داری! قدرت های بینهایتی که اکثر آدمها ازش بی خبرن و بدون اینکه ازشون استفاده کنن به زندگی شون خاتمه میدن! من به شما قول میدم که توی همین چند جلسه چیزهایی می شنوی که تاحالا توی عمرت نشنیدی و یقین دارم که این مطالب خیلی برات جالب هستن!

دوره جهان بینی پیشرفته: بعد از اینکه جهان بینی مقدماتی رو گذروندی و مطالبش خوب درک کردی، باید دوره “جهان بینی پیشرفته” رو بگذرونی که 34 جلسه است و بعد از گذروندن این دوره، تبدیل میشی به یک آدم دیگه با آگاهی جدید و دیدگاه ها و رفتارهای کاملاً متفاوت نسبت به بقیه، انگار که به تمام اسرار زندگی پی می بری و همه معماها برات حل میشه!

دوره قوانین زندگی: حالا نوبت به دوره فوق العاده “قوانین زندگی” میرسه، و بعد از این دوره بازهم شما آگاه تر میشی و همچنین مشتاق تر برای پی بردن به اصول موفقیت! توی این دوره با قوانین ثابت و پایداری آشنا میشی که اگه بهشون عمل کنی بدون شک زندگیت در تمام ابعاد رشد میکنه و به جایگاهی میرسی که دیگه اصلاً نیازی به مشاور نخواهی داشت!

دوره ثروتِ من: دستیابی به ثروت بی نهایت، از طریق آشنایی با قوانین ثروتمند شدن و ساختن باورهای جدید در زمینه مالی

دوره آکادمی موفقیت: توی این دوره با قدرت بینهایت ذهن آشنا میشی و بازهم به آگاهی هایی میرسی که تورو از هرجهت قویتر میکنه. و همچنین نحوه استفاده از این قدرت شگفت انگیر درونی رو با انجام تمرینات تخصصی خواهی آموخت.

دوره هوش مالی: اگه می خوای توی کسب و کارت جوری پیشرفت کنی که همه حیرت زده بشن و تبدیل بشی به یکی از موفق ترین افراد توی اون حوزه، می تونی دوره “هوش مالی” رو بگذرونی و تا بینهایت پیشرفت کنی! درواقع بعد از گذروندن این دوره به استقلال مالی (عدم وابستگی به پول) و آزادی مالی (عدم وابستگی به شغل) خواهی رسید و با داشتن این علم، یاد میگیری که بجای سخت کارکردن، هوشمندانه کار کنی!

دوره هوش تجاری (هوش کسب و کار): توی این دوره با کسب و کارهای بزرگ و موفق دنیا آشنا میشی و به رمز موفقیت آنها پی میبری، در این دوره به بررسی مسیر موفقیت کسب و کارهای بزرگ و افراد موفق دنیا خواهیم پرداخت و با استفاده از قوانین ثابت موفقیت، رمزگشایی می کنیم از موفقیت شون و در نهایت کشف فرمول موفقیت و رمز ایجاد تحول در کسب و کار اونها…

دوره باخدا باش پادشاهی کن (رایگان): این دوره در قالب سمینار حضوری (تابستان ۱۳۹۸ – شیراز) برگزار شده است و حاوی مطالب بسیار مهمی ازجمله خودشناسی، خداشناسی، قوانین زندگی و… می باشد.

دوره تور ثروت (رایگان): در یک سفر رویایی می خواهیم از مبدأ درگیری مالی حرکت کنیم به مقصد استقلال مالی! از شما دوست عزیز دعوت می شود تا در این سفر هیجان انگیز با ما همراه باشید با قوانین موفقیت مالی در عصر اطلاعات آشنا شوید.

دوره اسرار سلامتی (رایگان): در این دوره حقایق بسیار مهمی درباره سلامتی جسم و ذهن بیان شده که کمتر کسی از این حقایق مطلع است و حاوی مطالب بسیار مهمی می باشد.